www.www.artem.cdx.pl

KASY FISKALNE - Kasy Fiskalne On-Line
Ilość produktów: 19 123DALEJ
Novitus Nano II Online
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1830 zł
Nowy design znanej i popularnej kasy Nano. Teraz w standardzie WiFi oraz większa ilość klawiszy funkcyjnych. Łączność z oprogramowaniem Novicloud, a także współpraca z terminalem/PinPadem.
Novitus LINK OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 1830 zł
Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to znak rozpoznawczy kasy dedykowanej do małych i średnich punktów sprzedaży i usług.
Novitus NEXT OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2809 zł  2910 zł
Novitus Next OnLine jest wprawdzie jeszcze kasą fiskalną, ale ma funkcjonalności systemu sprzedażowego. Urządzenie zadowoli zarówno tradycjonalistów (preferujących tradycyjne kasy fiskalne z klawiaturą mechaniczną) jak i klientów preferujących dotykowy ekran znany z tabletów i smartfonów.
Novitus ONE
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2149 zł  2209 zł
* NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE * PEŁNA DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI DLA SWOICH POTRZEB * ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM POPRZEZ KASĘ FISKALNĄ
Novitus HD OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3459.99 zł  3677.70 zł
To urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii z poprzednich modeli połączony z najnowocześniejszymi standardami na rynku.
Elzab CUBE (R)
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3409 zł  3677.70 zł
Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka.
Novitus Bono OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 3182.7 zł  3308.7 zł
Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych.Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!
Novitus Deon OnLine
POKAŻ PRODUKT
Cena: 2696.7 zł  3062.7 zł
Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Ilość produktów: 19 123DALEJ

Dane teleadresowe :    ARTEM - Kasy Fiskalne | 40-063 Katowice | ul. Żwirki i Wigury 7 | telefon / Fax: 32 203 76 54 |

 Powered by: www.CDX.pl